Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Jak założyć przedszkole?

Pełna treść artykułów dostępna jest po zalogowaniu

Wyniki konkursu MALUCH+ 2017

Prezentujemy poniżej wyniki wszystkich 4 modułów tegorocznego konkursu Maluch Plus 2017, którego celem jest tworzenie, wyposażanie oraz rozwój miejsc opieki nad dziećmi do lat 3.

więcej »
Wyniki Konkursu Maluch 2016

Prezentujemy poniżej wyniki wszystkich 3 modułów tegorocznego konkursu Maluch, którego celem jest tworzenie oraz wyposażanie miejsc opieki nad dziećmi do lat 3.

więcej »
Zasady rekrutacji do przedszkoli 2016 / 2017

Rekrutacja do przedszkoli 2016/2017 będzie szczególna. W związku ze zniesieniem obowiązku szkolnego dla sześciolatków istnieje przekonanie, że zabraknie miejsc w przedszkolach dla wielu dzieci. Poniżej prezentujemy wszystkie kryteria, które decydują o przyjęciu ucznia do przedszkola.

więcej »
Jak zadbać o rozwój małych dzieci? Aspekty prawne, finansowanie, jakość (prezentacja)

Zapoznaj się z prezentacją "Jak zadbać o rozwój małych dzieci? Aspekty prawne, finansowanie, jakość." przygotowaną przez panią Monikę Rościszewską-Woźniak, Prezesa Insytutu Komeńskiego w ramach konferencji MALUCH 2012.

więcej »
Pytania i odpowiedzi - program MALUCH.

Zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania w ramach programu MALUCH.

więcej »
Prezentacja "Jak urządzić przestrzeń dla małych dzieci" - Akademia Bambino

Zapoznaj się z prezentacją na temat urządzania bezpiecznej przestrzeci dla małego dziecka, zgodnej z wszelkimi normami i wymaganiami, przygotowaną przez Akademię Bambino specjalnie na cykl konferencyjny pt. "Jak realizować programy rozwoju i organizacji instytucji opieki nad dziećmi do lat 3".

więcej »
1 | 2 |    następna »

Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional