Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Jak założyć przedszkole?

Pełna treść artykułów dostępna jest po zalogowaniu

Wyniki konkursu MALUCH+ 2017

Prezentujemy poniżej wyniki wszystkich 4 modułów tegorocznego konkursu Maluch Plus 2017, którego celem jest tworzenie, wyposażanie oraz rozwój miejsc opieki nad dziećmi do lat 3.

więcej »
Wyniki Konkursu Maluch 2016

Prezentujemy poniżej wyniki wszystkich 3 modułów tegorocznego konkursu Maluch, którego celem jest tworzenie oraz wyposażanie miejsc opieki nad dziećmi do lat 3.

więcej »
Zasady rekrutacji do przedszkoli 2016 / 2017

Rekrutacja do przedszkoli 2016/2017 będzie szczególna. W związku ze zniesieniem obowiązku szkolnego dla sześciolatków istnieje przekonanie, że zabraknie miejsc w przedszkolach dla wielu dzieci. Poniżej prezentujemy wszystkie kryteria, które decydują o przyjęciu ucznia do przedszkola.

więcej »
Jak zadbać o rozwój małych dzieci? Aspekty prawne, finansowanie, jakość (prezentacja)

Zapoznaj się z prezentacją "Jak zadbać o rozwój małych dzieci? Aspekty prawne, finansowanie, jakość." przygotowaną przez panią Monikę Rościszewską-Woźniak, Prezesa Insytutu Komeńskiego w ramach konferencji MALUCH 2012.

więcej »
Pytania i odpowiedzi - program MALUCH.

Zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania w ramach programu MALUCH.

więcej »
Prezentacja "Jak urządzić przestrzeń dla małych dzieci" - Akademia Bambino

Zapoznaj się z prezentacją na temat urządzania bezpiecznej przestrzeci dla małego dziecka, zgodnej z wszelkimi normami i wymaganiami, przygotowaną przez Akademię Bambino specjalnie na cykl konferencyjny pt. "Jak realizować programy rozwoju i organizacji instytucji opieki nad dziećmi do lat 3".

więcej »
1 | 2 |    następna »
Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional