Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
Akademia Bambino
Propozycje Moje Bambino

JAPOŃSKIE SZACHY - FILMIK INSTRUKTAŻOWY

Zachęcamy do zapoznania się z filmem przedstawiającym zasady gry w japońskie szachy z wykorzystaniem produktu:

Programowanie w ruchu. Złapmy Lwa! (145092)

Link do filmiku znajdą Państwo TUTAJ

 

PREZENTACJA PRODUKTOWA MOJE BAMBINO - MAJ 2017

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów Moje Bambino, prezentowanymi podczas IV Edycji cyklu konferencji pt. INTEGRACJA DLA EDUKACJI

Link do prezentacji znajdą Państwo TUTAJ

 

ZESTAWY DO DOŚWIADCZEŃ W OFERCIE MOJE BAMBINO

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją na temat Zestawów do doświadczeń w ofercie Moje Bambino. Prezentacja pozwoli Państwu na zapoznanie się z takimi produktami jak:

- Sonda Go (145078)

- Czujniki Neulog (828001-828031)

- Mikroskop Jajo (356006)

- Doświadczenia z FunUniversity (830001-830023)

 

Link do prezentacji znajdą Państwo TUTAJ

 

ARANŻACJE MEBLOWE W OFERCIE MOJE BAMBINO

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją na temat Aranżacji Meblowych w ofercie Moje Bambino. Prezentacja pozwoli Państwu na zapoznanie się z takimi produktami jak:

- Kącik Lodziarnia (100708)

- Kuchnia Quadro - zestaw (SET6088)

- Szatnia Kameleon (SET6201)

- Podesty wielofunkcyjne (100889)

- Parawany wyciszające (842100-842103)

- Materac Krówka (101609)

- Mata sensoryczna Ocean (101651)

 

Link do prezentacji znajdą Państwo TUTAJ

 

MAGICZNA ŚCIANA (821100)

To jedyny w swoim rodzaju system interaktywnej rozrywki grupowej, łączący sport z wirtualną rzeczywistością. Na Magicznej ścianie gra się piłką, rzucając nią lub uderzając o ścianę. Gry i animacje, które stanowią nasze cele, wyświetlane są na interaktywnej ściance. Konsola Magicznej ściany zawiera pakiet interaktywnych gier dostosowanych do różnego wieku graczy. Pozwala to na zabawę osobom w różnym wieku. Ilość uczestników jest nieograniczona - w grze może brać udział nawet kilkanaście osób na raz.Dodatkowo quizy edukacyjne pozwalają na urozmaicenie zajęć lekcyjnych poprzez zabawę połączoną z nauką. Dzieci chętniej będą chciały brać udział w interaktywnych zajęciach.

Zapraszamy do obejrzenia PREZENTACJI produktu.

 

MULTIMEDIALNE PROGRAMY W OFERCIE MOJE BAMBINO

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją na temat Programów Multimedialnych w ofercie Moje Bambino. Prezentacja pozwoli Państwu na zapoznanie się z takimi produktami jak:

- Akademia Bambika (199165)

- Bambikowe Logoprzygody (199125)

- Program do zadań specjalnych (110143)

- Klaszczę, tupię, podskakuje (110106)

- Od szlaczka krzywego do pisma pięknego (110107)

- Szacuję, przeliczam, obliczam (110108)

 

Link do prezentacji znajdą Państwo TUTAJ

 

ZESTAW KLOCKÓW JOLLYHEAP (840001-840004)

Bezpieczne dla dziecka i trwałe klocki, stworzone w taki sposób, by rozwijały jego wyobraźnię oraz zdolności manualne, logiczne i społeczne. Pierwsze gry z klockami rozpoczynają się od eksperymentowania (rzucania, toczenia, dotykania), potem są one wykorzystywane do budowy, a następnie służą jako materiał do stworzenia gier fabularnych.

Zapraszamy do obejrzenia filmu poprzez kliknięcie na grafikę produktową.PROGRAM DO ZADAŃ SPECJALNYCH (110143)

Program do zadań SPECJALNYCH jest to repozytorium materiałów ułatwiających organizację edukacji włączającej i wspomagających zajęcia indywidualne na pierwszym etapie edukacyjnym. Produkt dedykowany jest nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości produktu.

 

ANGIELSKI QUIZ DLA PRZEDSZKOLAKÓW (821003)

Produkt stanowi rozbudowę Magicznego Dywanu (821001). Należy zakupić najpierw Magiczny Dywan, aby móc użytkować Angielski quiz dla przedszkolaków. Zestaw do angielskiego to połączenie ćwiczeń umysłowych z fizycznymi. Zestaw gier pozwala nauczycielowi na połączenie zabawach ruchowych z nauką języka. Może on swobodnie dodawać własne polecenia i zadania dla dzieci, co uatrakcyjnia jeszcze zabawę, ułatwiając naukę języka.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego gry.

 

DRABINKA LIL’MONKEY (144500)

Drabinka Lil’Monkey to idealne rozwiązanie dla dzieci, które lubią ruch i rodziców, którym zależy na prawidłowym rozwoju i aktywności ruchowej swoich dzieci. Konstrukcja drabinki Lil’Monkey pozwala dzieciom na wspinaczkę, zawisanie czy huśtanie oraz może służyć jako namiot po jej przykryciu. Belki i łączniki drabinki wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest bardziej elastyczne, a co za tym idzie bezpieczniejsze niż elementy stalowe.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego produkt.

 

DROMNIBUS (143001)

DrOmnibus to aplikacja edukacyjna oraz wspierająca terapię dzieci ze specjalnymi potrzebami. Zawiera kilkaset zadań zebranych w 10 gier, z których każda ćwiczy konkretną umiejętność (np. komunikacja, różnicowanie, rozpoznawanie emocji, umiejętności poznawcze), a wszystkie - koncentrację, utrzymanie uwagi, koordynację wzrokowo-ruchową i pamięć.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, prezentującego aplikację DrOmnibus.

 

MAGICZNY DYWAN (821001)

Magiczny Dywan to interaktywna pomoc dydaktyczna dedykowana do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych. Rozwija u dzieci: dużą motorykę, koordynację wzrokowo – ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji. Zachęcamy do obejrzenia filmu, prezentującego Magiczny Dywan.

 

SYSTEM NAUCZANIA K-FIRST (199300)

K-First to moduł interaktywnego oprogramowania edukacyjnego z konsolą sensoryczną współpracujący z komputerem PC. Program nauczania obejmujący min. 6 następujących obszarów tematycznych:

1. " Ja" - części ciała, drzewo genealogiczne rodziny, czynności codzienne, itp.

2. "Mój dom" - figury geometryczne, higiena osobista, projektowanie pokoju, itp.

3. "Moje miasto" - mapa miasta, znaczenie transportu, bezpieczeństwo na drodze, itp.

4. "Ziemia" - ochrona środowiska, recykling, fizyczna mapa świata, znane miejsca na ziemi, itp.

5. "Natura" - klasyfikacja zwierząt, cykle życia, pory roku, itp.

6. "Przestrzeń kosmiczna" - układ słoneczny, itp.

 

Poniżej film prezentujący możliwości naszej pomocy dydaktycznej.

 

GRAFOMOTORYKA BEZ GRANIC

Zachęcamy do obejrzenia serii filmów „Grafomotoryka bez granic”, prezentujących kreatywne wykorzystanie pomocy plastycznych z oferty Moje Bambino.

 

METODA PROJEKTU, MATEMATYKA BEZ RESZTY

Polecamy materiał filmowy, prezentujący produkty multimedialne nowej generacji, z oferty wydawnictwa multimedialnego Eduexpert, dostosowane do infrastruktury IT szkół oraz potrzeb nauczyciela.

 

Wpisz poprawnie swój adres e-mail
Jesteś już zapisany na nasz newsletter

Zgoda jest wymagana
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail/numer telefonu komórkowego informacji handlowej od spółki Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. oraz wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
Obowiązek informacyjny
Działając zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1), dalej jako :”r.o.d.o.” informujemy, iż:
 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest …spółka Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Granicznej 46,dla której Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego prowadzi akta rejestrowe pod nr KRS 0000492823 , NIP 725-193-34-48.
 • W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@mojebambino.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
  • marketingowym Administratora, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) r.o.d.o.;
  • przesyłania informacji handlowej, w tym realizacji usługi Newsletter pod warunkiem wyrażenia odpowiedniej zgody (art. 6 ust. 1 lit a) r.o.d.o.).
 • Dane osobowe będą przetwarzane do czasu realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub do momentu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
 • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane tylko podmiotom, którym Administrator ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa.
 • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy r.o.d.o.
 • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów, dla których zostały pobrane.

Partnerzy:
Moje BambinoZegar SłonecznyAlter EdukacjaInstytut Komeńskiego
Partner medialny:
wychowanie w przedszklu
Valid XHTML 1.0 Transitional