• KONFERENCJA “Powszechne wychowanie dzieci w dwujęzyczności z językiem angielskim jako konieczny warunek rozwoju gospodarczego i społecznego regionu”

  Dyrektor Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku oraz zespół twórców i koordynatorów Programu Powszechnej Dwujęzyczności zapraszają Państwa na bezpłatną konferencję pt. “Powszechne wychowanie dzieci w dwujęzyczności z językiem angielskim jako konieczny warunek rozwoju gospodarczego i społecznego regionu”.

  Istotna część konferencji poświęcona będzie m.in. innowacyjnemu systemowi rozwiązania problemu tzw."języka obcego" w przedszkolu w związku z wprowadzeniem nowej podstawy programowej.

  Program Powszechnej Dwujęzyczności wdrażany jest obecnie w kilkudziesięciu gminach i kilkuset placówkach edukacyjnych na terenie całego kraju. Umożliwia on w całkowicie naturalny sposób przyswajanie dwóch języków równolegle, by ten drugi język nie był językiem obcym.

  Data wydarzenia: 17.11.2016

  Godziny trwania: 10.00-14.30

  Adres wydarzenia: Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku, ul. Złota 4, 15 – 016 Białystok

  Osoby zainteresowane  uczestnictwem w konferencji  prosimy o rejestrację poprzez wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

  Rejestracja jest równoznaczna z  potwierdzeniem udziału w konferencji.

  Szczegółowych informacji udziela Wiktoria Blakicka pod numerem telefonu 509 698 758 lub mailowo, adres wiktoria.blakicka@cen.bialystok.edu.pl  « powrót