• Dwulatki i trzylatki w przedszkolu i w domu. Jak świadomie je wychowywać i uczyć

    Prof. Edyta Gruszczyk-Kolczyńska, Ewa Zielińska i miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA zapraszają na konferencję „Dwulatki i trzylatki w przedszkolu i w domu. Jak świadomie je wychowywać i uczyć” – 15 listopada 2012 r. w Warszawie.

    Liczba dzieci w placówkach wychowania przedszkolnego, które nie ukończyły jeszcze trzeciego roku życia, będzie się zwiększać. Z obecnością dwulatków w przedszkolu wiążą się poważne problemy natury merytorycznej – dwulatek jest dzieckiem młodszym o jeden rok od trzylatka, a więc uboższym o 1/3 doświadczeń życiowych.

    Naprzeciw aktualnym potrzebom wychodzą niezmiennie prof. Edyta Gruszczyk-Kolczyńska i Ewa Zielińska, zapraszając na konferencję opartą na doświadczeniach zebranych w autorskim podręczniku metodycznym „Dwulatki i trzylatki w przedszkolu i w domu. Jak świadomie je wychowywać i uczyć” – ponad 300-stronicowej skarbnicy praktycznej wiedzy, pozwalającej przygotować się nauczycielom i rodzicom do bardziej efektywnego wspierania w rozwoju, wychowaniu i nauce tak małych dzieci.
         « powrót