Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
 • SPRAWDŹ WYNIKI PROGRAMU

  Program "Maluch+" to dofinansowanie przeznaczone na tworzenie nowych miejsc opieki oraz wspierania ich funkcjonowania.

   

  Dofinansowanie przyznawane jest przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej żłobkom, klubom dziecięcych oraz dziennym opiekunom.

  Celem programu "Maluch+" jest zwiększenie dostępności terytorialnej i finansowej miejsc opieki w żłobkach, klubach dziecięcych i u dziennych opiekunów dla wszystkich dzieci, w tym dzieci niepełnosprawnych oraz wymagających szczególnej opieki. 

  Wyniki "Maluch+"

  Ogłoszono wyniki do programu "Maluch+". W przypadku pierwszego modułu mały one miejsce  27 listopada 2020, obecnie są dostępne wyniki drugiego modułu. 

  Wyniki Maluch + - sprawdź

  Jakie dofinansowanie można dostać?

  Na program "Maluch+" 2021 przeznaczony jest budżet 450 mln zł. W tym roku wyższym dofinansowaniem zostaną objęte samorządy, które już utworzyły żłobek, ale chcą zrobić to ponownie ( otwarcie kolejnej placówki). Natomiast samorządy, które będą tworzyć żłobki po raz pierwszy, mogą liczyć na wsparcie w wysokości maksymalnie 33 tys. złotych, a w przypadku utworzenia drugiego, kwota ta wynosi 30 tys. 

  Zrealizuj program "Maluch+" z Moje Bambino!

  Sprawdźcie najnowszy katalog Moje Bambino, w którym znajdziecie najwyższej jakości produkty, dzięki którym stworzysz miejsce przyjazne dla maluszków i zrealizujesz program "Maluch+". 

     « powrót