Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
 • PROPOZYCJE MOJE BAMBINO

  MUSICON CARE+

  Pakiet, który został stworzony z myślą o edukacji dzieci, w tym uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Musicon to połączenie analogowego urządzenia oraz oprogramowania multimedialnego do terapii. Dzięki modułom muzycznym, obrazkowym oraz specjalnym dodatkom, pakiet Musicon Care+ wspiera rozwój uczniów na płaszczyźnie sensorycznej, społecznej, emocjonalnej i fizycznej. Dzięki pracy z urządzeniem, dzieci rozbudzają swoją kreatywność, uczą się logicznego myślenia i dowiadują się postawowych informacji z zakresu programowania.


  PAKIET SPE SCOTTIE GO!

  Pakiet “SPE Scottie Go!” jest skierowany do nauczycieli i terapeutów, którzy chcą realizować podstawę programową i wykorzystać elementy kodowania/programowania w pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi m.in. uczniami z autyzmem i zespołem Aspergera. Pakiet SPE Scottie Go! będzie doskonałym uzupełnieniem zajęć terapii pedagogicznej oraz rewalidacyjnych. Rozwiązanie idealnie sprawdza się również w indywidualizacji oraz edukacji włączającej.15 scenariuszy zajęć SPE zostało dostosowanych przez Krzysztofa Jaworskiego, koordynatora i trenera edukacyjnego, związanego ze Stowarzyszeniem Cyfrowy Dialog.


  ROBOT EDUKACYJNY PHOTON MODUŁ PRZEDSZKOLE

  Najmłodszy moduł w rodzinie robotów edukacyjnych Photon! Scenariusze zajęć dla nauczycieli wspierają realizację podstawy programowej dla przedszkola, a przydatne akcesoria sprawiają, że zajęcia z wykorzystaniem Photona są atrakcyjne dla dzieci. Photon moduł Przedszkole dostarczy moc wrażeń dzieciom w placówce, a jednocześnie będzie solidnym wsparciem w rozwijaniu kompetencji najmłodszych w 4 płaszczyznach: poznawczej, emocjonalnej, społecznej i fizycznej.


  MAGICZNY BOX

  Magiczny Box to wielofunkcyjna tablica multimedialna, które działa zarówno na podłodze, jak i na ścianie, oferując dwa różne sposoby działania. Zawiera 120 propozycji gier edukacyjnych, które wspierają rozwijanie umiejętności motorycznych, jak i uczą logicznego myślenia, spostrzegania wzrokowego i koordynacji ruchowej. Magiczny Box to propozycja zarówno dla jednego gracza, jak i grupy osób. W zestawie zawarte jest aż 40 piłeczek, 2 specjalne pisaki, kosz na piłki oraz klawiaturę bezprzewodową.


  ROBOT EDUKACYJNY PHOTON MODUŁ SZTUCZNA INTELIGENCJA

  Technologia towarzyszy nam na każdym kroku. Obsługa nowoczesnych urządzeń nie stanowi już dla nas większego problemu. Szczególnie dzieci, które urodziły się w latach ogromnego wzrostu technologicznego nie wyobrażają sobie życia bez usprawnień. Najnowszy moduł robota edukacyjnego Photon AI ma za zadanie wprowadzić terminologię związaną ze Sztuczną Inteligencją, przybliżyć najmłodszym sposób jej działania oraz rozwinąć w nich umiejetność krytycznego myślenia. 


  ROBOT EDUKACYJNY PHOTON MODUŁ SEL

  Coraz więcej dzieci ma problem z wyrażaniem swoich emocji. Szczególnie po okresie pandemii, kiedy liczne zakazy, nakazy i brak kontroli dały się wszystkim we znaki, okazało się, że reintegracja jest niezbędna. Moduł Edukacja Społeczno-Emocjonalna porusza tematy związane z edukacją emocjonalną, radzeniem sobie ze swoimi odczuciami czy tolerancją względem innych osób. Pomaga w rozwijaniu umiejętności kodowania, planowania i usprawnia kompetencje komunikacyjne.


  Poznaj LEGO® Education SPIKE™ Essential

  Zestaw zachęca dzieci klas I-III szkoły podstawowej do nauki kodowania i programowania poprzez zajęcia z wykorzystaniem znanych im klocków LEGO® i aplikacji mobilnej. Uczniowie korzystają w trakcie zajęć z tabletów lub telefonów, programując zbudowane przez siebie modele z klocków LEGO®. Następnie ulepszają konstrukcje i uczą się rozwiązywania problemów, testując napisany przez siebie program i modyfikując go. Ćwiczenia te rozwijają u nich myślenie komputacyjne, kreatywność i krytyczne myślenie, czyli umiejętności niezbędne w XXI wieku.


  MODUŁ SPECJALNE POTRZEBY EDUKACYJNE robot Photon Edu

  Dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi wymagają innego podejścia do nauczania. Moduł SPE został stworzony specjalnie z myślą o uczniach, którzy nie odnajdują się w środowisku rówieśniczym, mają problemy z przyswajaniem materiału oraz nie radzą sobie w różnych sytuacjach społecznych. Dzięki specjalnie dobranym matom edukacyjnym oraz akcesoriom, pomaga on w rozwijaniu umiejętności z zakresu emocjonalno-społecznego, a sam robot sprawi, że uczniowie chętniej będą brać aktywny udział w lekcjach. Sprawdź, co potrafi!


  Nauczanie z ROBOTEM EDUKACYJNYM PHOTON MODUŁ FIZYKA

  Nauczanie fizyki w klasach szkoły podstawowej często wymaga wyjątkowego podejścia do tematu, tak by uczniowie chętniej przyswajali przekazywaną wiedzę. Robot edukacyjny Photon bez wątpienia przykuwa uwagę dzieci i w doświadczalny sposób pomaga im zrozumieć zagadnienia z przedmiotu. Dzięki praktycznym metodom nauczania, zdobyta wiedza jest lepiej przyswajalna, a uczniowie chętniej uczestniczą w lekcji. Gotowe scenariusze zajęć są ogromnym wsparciem dla nauczycieli i pomagają efektywnie wykorzystać potencjał robota.


  EKOLOGIA - MODUŁ DO ROBOTA EDUKACYJNEGO PHOTON

  Tematy proekologiczne warto wprowadzać w szkołach jak najwcześniej. Zaznajamianie dzieci od najmłodszych lat z postawą związaną z ochroną środowiska jest niezbędnym elementem edukacji XXI wieku. Moduł Ekologia wprowadza zagadnienia związane z segregacją śmieci, zasadami zachowania energii odnawialnych czy skutkami działań cywilizacyjnych. W pakiecie znajdują się dwa roboty edukacyjne, które wspomogą edukację w tym zakresie i uatrakcyjnią standardowe działania szkolne.


  KODOWANIE I ROBOTYKA moduł Photon Edu

  Młodzież ze szkół ponadpodstawowych chętnie podejmuje działania związane z robotyką i programowianiem. Moduł ten został stworzony tak, by zachęcić ich do rozwijania już nabytych umiejętności i dzięki minikontrolerowi BBC micro:bit jeszcze bardziej zarazić ich pasją do kodowania. Ćwiczenia zostały przygotowane z myślą o starszych uczniach, posiadają liczne animacje, zrzuty ekranu i inne materiały, które wzbogacają edukacyjną wartość i w praktyczny sposób tłumaczą zagadnienia.


  MODUŁ POWIETRZE

  Nowoczesna pomoc edukacyjna opracowana we współpracy z Centrum Nauki Kopernik. Modułowi Powietrze to pomoc, dzięki której uczniowie zamieniają się w badaczy. Przez 45 minut doświadczają oraz eksperymentują, by dowiedzieć co dzieje się w świecie przyrody. Poznają zasady oraz prawa występujące w przyrodzie. Lekcje stają się jeszcze ciekawsze, a przy okazji są bardzo angażujące.

  Scottie Go! DOJO - APLIKACJA DO KODOWANIA I PROGRAMOWANIA

  Innowacyjna aplikacja Scottie Go! Dojo umożliwiająca kreowanie poziomów, tworzenie własnych zadań. Pozwala także na włączenie uczniów w przygotowanie lekcji. Za pomocą kodów QR, system pozwala na dzielenie się postępami uczniów. Oprócz tego wszystkiego, nauczyciel otrzymuje dostęp do portalu, na którym może tworzyć i synchronizować profile użytkowników między urządzeniami. Aplikacja jest z roczną licencją. Scottie Go! Dojo dla 30 użytkowników oraz Scottie Go! Dojo dla 100 użytkowników.


  BeeBox- NOWY WYMIAR NAUKI

  Zestawy do eksperymentowania BeeBox to innowacyjne narzędzie wspierające przyswajanie wiedzy z zakresu biologii, chemii, fizyki. Proste i ciekawe eksperymenty do wykonania, które pokazują reakcje zachodzące w świecie i wspierają ich zrozumienie.


  MUSICON - NOWOCZESNY INSTRUMENT MUZYCZNY

  Musicon to innowacyjna pomoc dydaktyczna, która służy do wszechstronnego rozwoju dzieci, zarówno psychicznego, jak i fizyczno-manualnego. Korzystając z urządzenia można przeprowadzać zajęcia matematyki, muzyki, rytmiki, kodowania.


  POMOCE LOGOPEDYCZNE

  Moje Bambino oferuje wspierające codzienną pracę nauczycieli i logopedów pomoce. Logopedyczny zestaw zawiera materiały, karty pracy, gry, kwestionariusze mające na celu rozwój mowy i przeprowadzanie ogólną terapii zaburzeń komunikacji.


  KODOWANIE I PROGRAMOWANIE W PRZEDSZKOLU I W SZKOLE PODSTAWOWEJ

  Zapoznaj się z pełną ofertą pomocy dydaktycznych do nauki kodowania i programowania w przedszkolu i szkole podstawowej. TUTAJ zobaczysz wszystkie produkty z tej kategorii.

   


  PRODUKTY DEDYKOWANE DO STOŁÓWKI I JADALNI

  Zobacz ofertę dedykowaną do szkolnych stołówek i jadalni. Skorzystaj z dofinansowania w ramach programu "Posiłek w szkole i w domu" i zmodernizuj miejsca przygotowania i spożywania posiłków w Twojej placówce.

  Skorzystaj z gotowych pakietów wyposażenia: PAKIET I i PAKIET II.

  Zobacz stołowki i jadalnie zaprojektowane przez naszych ekspertów! Wizualizacje wraz ze spisem produktów znajdziesz TUTAJ.


  EDUKACYJNE ROBOTY W PRZEDSZKOLU I  W SZKOLE PODSTAWOWEJ

  W najnowszych folderach TTS i Moje Bambino poznacie całą rodzinę edukacyjnych robotów do kodowania i programowania. Poznaj aktualne modele, ich budowę i funkcjonalności!

  - Bee-Bot (356002)

  - Blue-Bot (356059)

  Zapoznaj się z KATALOGIEM MERYTORYCZNYM i ULOTKĄ OFERTOWĄ.


  NOWE ARANŻACJE MEBLOWE MOJE BAMBINO

  Zobacz najnowsze aranżacje meblowe przygotowane z myślą o wygodzie uczniów i nauczycieli. Skorzystaj z propozycji ekspertów Moje Bambino, aby wykreować przestrzeń idealnie dopasowaną do potrzeb jej użytkowników.

  Nasze propozycje możesz zobaczyć TUTAJ.


  INSPIRACJE PLASTYCZNE - ZRÓB TO SAM

  Moje Bambino wspiera rozwój umiejętności plastycznych! Na naszej stronie znajdziesz wiele inspiracji i produktów, które pomogą Wam rozwinąć się artystycznie.

  Zobacz FILMIK, na którym samodzielnie stworzyliśmy kolorową poduszkę do spania.

  Poszewka do malowania

   


  JAPOŃSKIE SZACHY - FILMIK INSTRUKTAŻOWY

  Zachęcamy do zapoznania się z filmem przedstawiającym zasady gry w japońskie szachy z wykorzystaniem produktu:

  Programowanie w ruchu. Złapmy Lwa! (145092)

  Link do filmiku znajdą Państwo TUTAJ


  ZESTAWY DO DOŚWIADCZEŃ W OFERCIE MOJE BAMBINO

  Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją na temat Zestawów do doświadczeń w ofercie Moje Bambino. Prezentacja pozwoli Państwu na zapoznanie się z takimi produktami jak:

  - Czujniki Neulog (828001-828031)

  - Mikroskop Jajo (356006)

   

  Link do prezentacji znajdą Państwo TUTAJ


  ARANŻACJE MEBLOWE W OFERCIE MOJE BAMBINO

  Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją na temat Aranżacji Meblowych w ofercie Moje Bambino. Prezentacja pozwoli Państwu na zapoznanie się z takimi produktami jak:

  - Kącik Lodziarnia (100708)

  - Kuchnia Quadro - zestaw (SET6088)

  - Szatnia Kameleon (SET6201)

  - Podesty wielofunkcyjne (100889)

  - Parawany wyciszające (842100-842103)

  - Materac Krówka (101609)

  - Mata sensoryczna Ocean (101651)

   

  Link do prezentacji znajdą Państwo TUTAJ

   


  MULTIMEDIALNE PROGRAMY W OFERCIE MOJE BAMBINO

  Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją na temat Programów Multimedialnych w ofercie Moje Bambino. Prezentacja pozwoli Państwu na zapoznanie się z takimi produktami jak:

  - Akademia Bambika (199165)

  - Bambikowe Logoprzygody- wersja online (199258)

  - Od szlaczka krzywego do pisma pięknego (110107)

  - Szacuję, przeliczam, obliczam (110108)

  Link do prezentacji znajdą Państwo TUTAJ


  ZESTAW KLOCKÓW JOLLYHEAP (840001-840004)

  Bezpieczne dla dziecka i trwałe klocki, stworzone w taki sposób, by rozwijały jego wyobraźnię oraz zdolności manualne, logiczne i społeczne. Pierwsze gry z klockami rozpoczynają się od eksperymentowania (rzucania, toczenia, dotykania), potem są one wykorzystywane do budowy, a następnie służą jako materiał do stworzenia gier fabularnych.

  Zapraszamy do obejrzenia filmu poprzez kliknięcie na grafikę produktową.

   


  PROGRAM DO ZADAŃ SPECJALNYCH (110143)

  Program do zadań SPECJALNYCH jest to repozytorium materiałów ułatwiających organizację edukacji włączającej i wspomagających zajęcia indywidualne na pierwszym etapie edukacyjnym. Produkt dedykowany jest nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej.

  Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości produktu.

   


  ANGIELSKI QUIZ DLA PRZEDSZKOLAKÓW (821003)

  Produkt stanowi rozbudowę Magicznego Dywanu (821001). Należy zakupić najpierw Magiczny Dywan, aby móc użytkować Angielski quiz dla przedszkolaków. Zestaw do angielskiego to połączenie ćwiczeń umysłowych z fizycznymi. Zestaw gier pozwala nauczycielowi na połączenie zabawach ruchowych z nauką języka. Może on swobodnie dodawać własne polecenia i zadania dla dzieci, co uatrakcyjnia jeszcze zabawę, ułatwiając naukę języka.

  Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego gry.


  DRABINKA LIL’MONKEY (144500)

  Drabinka Lil’Monkey to idealne rozwiązanie dla dzieci, które lubią ruch i rodziców, którym zależy na prawidłowym rozwoju i aktywności ruchowej swoich dzieci. Konstrukcja drabinki Lil’Monkey pozwala dzieciom na wspinaczkę, zawisanie czy huśtanie oraz może służyć jako namiot po jej przykryciu. Belki i łączniki drabinki wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest bardziej elastyczne, a co za tym idzie bezpieczniejsze niż elementy stalowe.

  Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego produkt.


   

  MAGICZNY DYWAN  4.0 (821050)

  Magiczny Dywan to interaktywna pomoc dydaktyczna dedykowana do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych. Rozwija u dzieci: dużą motorykę, koordynację wzrokowo – ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji. Zachęcamy do obejrzenia filmu, prezentującego Magiczny Dywan.


  GRAFOMOTORYKA BEZ GRANIC

  Zachęcamy do obejrzenia serii filmów „Grafomotoryka bez granic”, prezentujących kreatywne wykorzystanie pomocy plastycznych z oferty Moje Bambino.


  METODA PROJEKTU, MATEMATYKA BEZ RESZTY

  Polecamy materiał filmowy, prezentujący produkty multimedialne nowej generacji, z oferty wydawnictwa multimedialnego Eduexpert, dostosowane do infrastruktury IT szkół oraz potrzeb nauczyciela.