Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
 • PROPOZYCJE MOJE BAMBINO

  MODUŁ POWIETRZE

  Nowoczesna pomoc edukacyjna opracowana we współpracy z Centrum Nauki Kopernik. Modułowi Powietrze to pomoc, dzięki której uczniowie zamieniają się w badaczy. Przez 45 minut doświadczają oraz eksperymentują, by dowiedzieć co dzieje się w świecie przyrody. Poznają zasady oraz prawa występujące w przyrodzie. Lekcje stają się jeszcze ciekawsze, a przy okazji są bardzo angażujące.

  Scottie Go! DOJO - APLIKACJA DO KODOWANIA I PROGRAMOWANIA

  Innowacyjna aplikacja Scottie Go! Dojo umożliwiająca kreowanie poziomów, tworzenie własnych zadań. Pozwala także na włączenie uczniów w przygotowanie lekcji. Za pomocą kodów QR, system pozwala na dzielenie się postępami uczniów. Oprócz tego wszystkiego, nauczyciel otrzymuje dostęp do portalu, na którym może tworzyć i synchronizować profile użytkowników między urządzeniami. Aplikacja jest z roczną licencją. Scottie Go! Dojo dla 30 użytkowników oraz Scottie Go! Dojo dla 100 użytkowników.


  BeeBox- NOWY WYMIAR NAUKI

  Zestawy do eksperymentowania BeeBox to innowacyjne narzędzie wspierające przyswajanie wiedzy z zakresu biologii, chemii, fizyki. Proste i ciekawe eksperymenty do wykonania, które pokazują reakcje zachodzące w świecie i wspierają ich zrozumienie.


  MUSICON - NOWOCZESNY INSTRUMENT MUZYCZNY

  Musicon to innowacyjna pomoc dydaktyczna, która służy do wszechstronnego rozwoju dzieci, zarówno psychicznego, jak i fizyczno-manualnego. Korzystając z urządzenia można przeprowadzać zajęcia matematyki, muzyki, rytmiki, kodowania.


  POMOCE LOGOPEDYCZNE

  Moje Bambino oferuje wspierające codzienną pracę nauczycieli i logopedów pomoce. Logopedyczny zestaw zawiera materiały, karty pracy, gry, kwestionariusze mające na celu rozwój mowy i przeprowadzanie ogólną terapii zaburzeń komunikacji.


  KODOWANIE I PROGRAMOWANIE W PRZEDSZKOLU I W SZKOLE PODSTAWOWEJ

  Zapoznaj się z pełną ofertą pomocy dydaktycznych do nauki kodowania i programowania w przedszkolu i szkole podstawowej. TUTAJ zobaczysz wszystkie produkty z tej kategorii.

   


  PRODUKTY DEDYKOWANE DO STOŁÓWKI I JADALNI

  Zobacz ofertę dedykowaną do szkolnych stołówek i jadalni. Skorzystaj z dofinansowania w ramach programu "Posiłek w szkole i w domu" i zmodernizuj miejsca przygotowania i spożywania posiłków w Twojej placówce.

  Skorzystaj z gotowych pakietów wyposażenia: PAKIET I i PAKIET II.

  Zobacz stołowki i jadalnie zaprojektowane przez naszych ekspertów! Wizualizacje wraz ze spisem produktów znajdziesz TUTAJ.


  EDUKACYJNE ROBOTY W PRZEDSZKOLU I  W SZKOLE PODSTAWOWEJ

  W najnowszych folderach TTS i Moje Bambino poznacie całą rodzinę edukacyjnych robotów do kodowania i programowania. Poznaj aktualne modele, ich budowę i funkcjonalności!

  - Bee-Bot (356002)

  - Blue-Bot (356059)

  Zapoznaj się z KATALOGIEM MERYTORYCZNYM i ULOTKĄ OFERTOWĄ.


  NOWE ARANŻACJE MEBLOWE MOJE BAMBINO

  Zobacz najnowsze aranżacje meblowe przygotowane z myślą o wygodzie uczniów i nauczycieli. Skorzystaj z propozycji ekspertów Moje Bambino, aby wykreować przestrzeń idealnie dopasowaną do potrzeb jej użytkowników.

  Nasze propozycje możesz zobaczyć TUTAJ.


  INSPIRACJE PLASTYCZNE - ZRÓB TO SAM

  Moje Bambino wspiera rozwój umiejętności plastycznych! Na naszej stronie znajdziesz wiele inspiracji i produktów, które pomogą Wam rozwinąć się artystycznie.

  Zobacz FILMIK, na którym samodzielnie stworzyliśmy kolorową poduszkę do spania.

  Poszewka do malowania

   


  JAPOŃSKIE SZACHY - FILMIK INSTRUKTAŻOWY

  Zachęcamy do zapoznania się z filmem przedstawiającym zasady gry w japońskie szachy z wykorzystaniem produktu:

  Programowanie w ruchu. Złapmy Lwa! (145092)

  Link do filmiku znajdą Państwo TUTAJ


  ZESTAWY DO DOŚWIADCZEŃ W OFERCIE MOJE BAMBINO

  Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją na temat Zestawów do doświadczeń w ofercie Moje Bambino. Prezentacja pozwoli Państwu na zapoznanie się z takimi produktami jak:

  - Czujniki Neulog (828001-828031)

  - Mikroskop Jajo (356006)

   

  Link do prezentacji znajdą Państwo TUTAJ


  ARANŻACJE MEBLOWE W OFERCIE MOJE BAMBINO

  Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją na temat Aranżacji Meblowych w ofercie Moje Bambino. Prezentacja pozwoli Państwu na zapoznanie się z takimi produktami jak:

  - Kącik Lodziarnia (100708)

  - Kuchnia Quadro - zestaw (SET6088)

  - Szatnia Kameleon (SET6201)

  - Podesty wielofunkcyjne (100889)

  - Parawany wyciszające (842100-842103)

  - Materac Krówka (101609)

  - Mata sensoryczna Ocean (101651)

   

  Link do prezentacji znajdą Państwo TUTAJ

   


  MULTIMEDIALNE PROGRAMY W OFERCIE MOJE BAMBINO

  Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją na temat Programów Multimedialnych w ofercie Moje Bambino. Prezentacja pozwoli Państwu na zapoznanie się z takimi produktami jak:

  - Akademia Bambika (199165)

  - Bambikowe Logoprzygody- wersja online (199258)

  - Program do zadań specjalnych (110143)

  - Klaszczę, tupię, podskakuje (110106)

  - Od szlaczka krzywego do pisma pięknego (110107)

  - Szacuję, przeliczam, obliczam (110108)

  Link do prezentacji znajdą Państwo TUTAJ


  ZESTAW KLOCKÓW JOLLYHEAP (840001-840004)

  Bezpieczne dla dziecka i trwałe klocki, stworzone w taki sposób, by rozwijały jego wyobraźnię oraz zdolności manualne, logiczne i społeczne. Pierwsze gry z klockami rozpoczynają się od eksperymentowania (rzucania, toczenia, dotykania), potem są one wykorzystywane do budowy, a następnie służą jako materiał do stworzenia gier fabularnych.

  Zapraszamy do obejrzenia filmu poprzez kliknięcie na grafikę produktową.

   


  PROGRAM DO ZADAŃ SPECJALNYCH (110143)

  Program do zadań SPECJALNYCH jest to repozytorium materiałów ułatwiających organizację edukacji włączającej i wspomagających zajęcia indywidualne na pierwszym etapie edukacyjnym. Produkt dedykowany jest nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej.

  Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości produktu.

   


  ANGIELSKI QUIZ DLA PRZEDSZKOLAKÓW (821003)

  Produkt stanowi rozbudowę Magicznego Dywanu (821001). Należy zakupić najpierw Magiczny Dywan, aby móc użytkować Angielski quiz dla przedszkolaków. Zestaw do angielskiego to połączenie ćwiczeń umysłowych z fizycznymi. Zestaw gier pozwala nauczycielowi na połączenie zabawach ruchowych z nauką języka. Może on swobodnie dodawać własne polecenia i zadania dla dzieci, co uatrakcyjnia jeszcze zabawę, ułatwiając naukę języka.

  Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego gry.


  DRABINKA LIL’MONKEY (144500)

  Drabinka Lil’Monkey to idealne rozwiązanie dla dzieci, które lubią ruch i rodziców, którym zależy na prawidłowym rozwoju i aktywności ruchowej swoich dzieci. Konstrukcja drabinki Lil’Monkey pozwala dzieciom na wspinaczkę, zawisanie czy huśtanie oraz może służyć jako namiot po jej przykryciu. Belki i łączniki drabinki wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest bardziej elastyczne, a co za tym idzie bezpieczniejsze niż elementy stalowe.

  Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego produkt.


   

  MAGICZNY DYWAN  4.0 (821050)

  Magiczny Dywan to interaktywna pomoc dydaktyczna dedykowana do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych. Rozwija u dzieci: dużą motorykę, koordynację wzrokowo – ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji. Zachęcamy do obejrzenia filmu, prezentującego Magiczny Dywan.


  GRAFOMOTORYKA BEZ GRANIC

  Zachęcamy do obejrzenia serii filmów „Grafomotoryka bez granic”, prezentujących kreatywne wykorzystanie pomocy plastycznych z oferty Moje Bambino.


  METODA PROJEKTU, MATEMATYKA BEZ RESZTY

  Polecamy materiał filmowy, prezentujący produkty multimedialne nowej generacji, z oferty wydawnictwa multimedialnego Eduexpert, dostosowane do infrastruktury IT szkół oraz potrzeb nauczyciela.