Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
 • Instruktaż budowy kwiatka wybudowanego z klocków LEGO® Education

  Dziadkowie odgrywają kluczową rolę w życiu dziecka i są osobami najbliższymi, zaraz po rodzicach. To oni najbardziej wspierają dziecko, są cierpliwi, wyrozumiali oraz jak nikt je rozpieszczają. Dziadkowie przynoszą prezenty, nie krzyczą oraz spełniają wszystkie zachcianki. Odgrywają także kluczową rolę w wychowaniu dziecka i przekazaniu mu najważniejszych wartości.

  Dlatego w ramach podziękowań za trud włożony w nasz wychowanie, warto spędzić ten dzień wspólnie z babcią i dziadkiem i umilić samodzielnie przygotowanym prezentem.  

  Poniżej przedstawiamy Wam instruktaż krok po kroku budowy uroczych kwiatków na ten szczególny dzień.

  Kwiatek został zbudowany klockami pochodzącymi z zestawu LEGO® DUPLO® Zbuduj Emocje, który jest dedykowany dla dzieci od 3 do 5 roku życia. Model jest łatwy do zbudowania, więc dzieci w tym wieku bez problemu sobie poradzą i będą mogły ucieszyć dziadków wspaniałym prezentem.

  Przypominamy, że zestaw LEGO® DUPLO® Zbuduj Emocje,, za pomocą którego wybudujecie kwiatka, jest dostępny w sklepie internetowym Moje Bambino:

  https://mojebambino.pl/lego-duplo/35659-lego-duplo-zbuduj-emocje.html  « powrót